افزایش مراکز فروش ماسک به 35 ایستگاه اتوبوس

به گزارش وبلاگ کرمی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از فروش ماسک در 35 ایستگاه از خطوط اتوبوسرانی تهران تا سرانجام هفته جاری اطلاع داد.

افزایش مراکز فروش ماسک به 35 ایستگاه اتوبوس

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ کرمی، محمود ترفع ضمن اعلام این خبر گفت: این 35 ایستگاه شامل تعدادی از پایانه ها، ایستگاه های تبادلی و ایستگاه های پر مسافر در خطوط تندرو هستند. در حال حاضر مراکز فروش در پایانه های قورخانه، فیاض بخش، تعیین، خاوران و ایستگاه های میدان امام حسین (ع)، چهارراه ولیعصر (عج)، میدان فردوسی و میدان انقلاب راه اندازی شده اند.

وی در ادامه شرح داد: مراکز فروش ماسک در ناوگان اتوبوسرانی زیرمجموعه ای از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، فرهنگسراها و اداره کل بانوان شهرداری تهران هستند.

ترفع با بیان اینکه 10 مرکز فروش ماسک متعلق به اداره کل بانوان شهرداری تهران و 25 مرکز دیگر متعلق به فرهنگسرای خاوران هستند، یادآور شد: در صورت همکاری و همیاری مراکز جهادی و فرهنگسراها تعداد مراکز فروش به 60 ایستگاه خواهد رسید.

وی ضمن اشاره به مشکل تأمین دستگاه های کارت خوان گفت: تأمین دستگاه های کارت خوان تبدیل به یک چالش برای فروش ماسک شده است چرا که جابه جایی وجه نقد به گسترش ویروس کرونا یاری می نماید. اما فروشندگان ماسک به دلایل بسیار امکان تأمین دستگاه های کارت خوان در مدت زمان کوتاه را ندارند؛ برای مثال اگر زنان سرپرست خانوار که توسط اداره کل بانوان شهرداری تهران معرفی شده اند و وظیفه فروش ماسک را برعهده دارند، ضمن شروط بسیار برای دریافت دستگاه کارت خوان از بانک، یارانه شان هم قطع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با تأکید بر اینکه پیگیری این مسائل وظیفه شهرداری و ناوگان اتوبوسرانی نیست، بیان نمود: با تمامی مسائل موجود در حال پیگیری از گروه های جهادی و فرهنگسراها برای افزایش تعداد دستگاه های کارت خوان هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش مراکز فروش ماسک به 35 ایستگاه اتوبوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مراکز فروش ماسک به 35 ایستگاه اتوبوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید