رامبد جوان به تلویزیون برگشت؟

به گزارش وبلاگ کرمی، جدایی 16 ماهه رامبد جوان از تلویزیون ممکن است به یک همکاری غافلگیرکننده ختم شود.

رامبد جوان به تلویزیون برگشت؟

به گزارش وبلاگ کرمی، روزنامه خراسان نوشت: پس از سفر پرحاشیه رامبد جوان به کانادا، مهم ترین سوالی که به وجود آمد، این بود که آیا فعالیت او در تلویزیون ادامه خواهد داشت و مدیران چه تصمیمی برای خندوانه خواهند گرفت. هرچند که مدیران تلویزیون و شبکه نسیم در گفت وگوهایی گفتند سری جدید خندوانه ساخته می شود اما طولانی شدن غیبت رامبد جوان در تلویزیون با صحبت های مدیران و تهیه کننده برنامه همخوانی نداشت. ادامه فعالیت های جوان در فضای مجازی نیز فاصله او را از تلویزیون بیشتر کرد. در نهایت پخش نشدن مسابقه اینترنتی او در فضای مجازی، احتمال بروز اختلاف بین رامبد جوان و تلویزیون را پررنگ کرد و او در یک قدمی جدایی از تلویزیون دیده می شد.

واکنش انتقادی تلویزیون به سفر کانادا

پس از سفر رامبد جوان به کانادا و تولد فرزندش در این کشور، همه منتظر واکنش تلویزیون و مدیران به این ماجرا بودند. هرچند که مدیران تلویزیون برای ساخت ادامه خندوانه وعده هایی دادند و به نظر می رسید تلویزیون مسئله ای با ادامه فعالیت او ندارد، اما با وجود وعده ها فصل جدید خندوانه ساخته نشد. علاوه بر این، تلویزیون در بخش داغ های مجازی خبر 20:30 علیه رامبد جوان موضع گرفت و به تولد فرزند او در کانادا به شدت انتقاد کرد. این موضع انتقادی خلاف رویه معمول تلویزیون در حمایت از مجریان و برنامه سازانش بود. پس از شیوع کرونا هم رامبد جوان رسما گفت که به دلیل به خطر افتادن سلامتی عوامل و تماشاگران، خندوانه را نمی سازد. او دو ماه قبل نیز در گفت وگوی زنده اینستاگرامی با مردم در پاسخ به سوالی درباره ساخت خندوانه گفته بود که این برنامه فعلا ساخته نخواهد شد.

جبران غیبت در تلویزیون با اینستاگرام

رامبد جوان در طول مدت دوری از تلویزیون، فعالیت هایش را به شکل های مختلف در فضای مجازی پیگیری کرد. او حتی در دوره قرنطینه، برنامه ای مجازی به نام خونه بازی را در صفحه رسمی خود منتشر کرد و مانند خندوانه از حضور خوانندگان، کارشناسان و کمدین ها یا شرکت کننده های خنداننده شو در این برنامه مجازی استفاده کرد. او علاوه بر این برنامه، سعی کرد به واسطه راه های مختلف مانند گپ وگفت با دنبال کننده هایش، ارتباط خود را با مردم از طریق فضای مجازی حفظ کند.

برنامه سازی در اینترنت به جای تلویزیون

آخرین اقدام رامبد جوان در فضای مجازی و ادامه فعالیت حرفه ای خود در بستر اینترنت، فاصله ای را که از زمان سفرش به کانادا میان او و تلویزیون ایجاد شده بود، بیشتر کرد. او رسما به سمت برنامه سازی در فضای مجازی رفت و به نظر می رسید تصمیمی برای ساخت خندوانه ندارد. قرار بود رامبد جوان با همراهی دو حامی مالی که یکی از آن ها حامی مالی برنامه خندوانه نیز بوده، مسابقه استندآپ شو را در فضای مجازی برگزار کند. فراخوان مسابقه چند ماه قبل اعلام و اواخر تیر برندگان معرفی شدند. قرار بود اولین قسمت مسابقه چهارشنبه یکم مرداد در فضای مجازی پخش شود، اما مسابقه به پخش نرسید. رامبد جوان دوم مرداد با انتشار تیزری از مسابقه گفت 24 ساعت تا پخش مسابقه باقی مانده، اما باز هم خبری نشد. پس از لغو پخش مسابقه برای بار دوم، به طرز عجیبی خبر تازه ای از زمان پخش استندآپ شو نشد و علت پخش نشدن آن نیز اعلام نشد.

تلویزیون رامبد را باز گرداند؟

پس از پخش نشدن استندآپ شو امیرمهدی ژوله با انتشار پستی به جلوگیری از پخش تبلیغات او در تلویزیون و محرومیتش از حضور در یک مسابقه استندآپ اینترنتی اشاره کرد اما دیروز کانال خبری صبح سینما در گزارشی مدعی شد از آن جا که شرط تلویزیون برای مجوز ساخت مسابقه، تولید سری جدید خندوانه بوده است، دو طرف به توافقی دست یافته اند که مسابقه استندآپ شو با عنوان خنداننده شو 3 روی آنتن تلویزیون برود. بنابراین در شرایطی که به نظر می رسید تصمیم رامبد مبنی بر ادامه راستا حرفه ای اش در فضای مجازی جدی است، رسانه ملی با اختیاراتی که در کنترل تلویزیون های اینترنتی به دست آورده، راهی جز بازگشت رامبد به تلویزیون برای او باقی نگذاشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "رامبد جوان به تلویزیون برگشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامبد جوان به تلویزیون برگشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید