تقاضای رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از موسوی

به گزارش وبلاگ کرمی، اسماعیل خلیل زاده در شرایطی که در قرنطینه پزشکی قرار گرفته است از سید عبدالرضا موسوی خواست به هیئت مدیره باشگاه استقلال بازگردد.

تقاضای رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از موسوی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ کرمی از رسانه رسمی باشگاه استقلال، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که در شرایط سخت بیماری کرونا و دوران قرنطینه به سر می برد، با نوشتن نامه ای برای سید عبدالرضا موسوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از او خواسته است که استعفا را فراموش کند و برای کمک به استقلال به تیم محبوبش بازگردد.

متن نامه به این شرح است:

بسمه تعالی

برادر گرامی و ارجمندم جناب آقای سید عبدالرضا موسوی

سلام علیکم

احتراماً ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت فرارسیدن سال جدید و اعیاد شعبانیه، بدینوسیله از همدردی جنابعالی با اینجانب در غم درگذشت همسر مهربانم و تسلای دل بازماندگان صمیمانه سپاسگزاری کرده و در این شرایط جسمانی ناتوان، رنجور و نحیف خویش سجده شکر و بندگی خود را در برابر حکمت و مشیت خداوند متعال به جا می آورم. امید است در صورت شرط حیات، این الطاف و ابراز همدردی همه دوستان و جنابعالی را در شادی ها جبران نمایم.

سید عزیز

درحالی که تقدیر الهی مرا در این غم بزرگ و مصیبت سنگین فقدان همدم زندگی ام همسر عزیزتر از جانم داغدار کرده و بنا به توصیه اکید پزشکان باید 14 روز در قرنطینه به سر برده تا شرایط جسمانی ام بهبود یابد و بنا به وجود مسائل شدید مالی و مدیریتی ناشی از شکایت های خارجی، تعهدات داخلی و انجام امور روزمره باشگاه در این شرایط ویژه کشور، نه به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال بلکه به عنوان یک هوادار و خادم کوچک و به نیابت از همه هواداران، مربیان، بازیکنان و دلسوزان استقلال از جنابعالی درخواست می کنم با عنایت به درایت، دوراندیشی و امعان نظر مقام عالی وزارت در عدم پذیرش و مخالفت با استعفای جنابعالی از عضویت هیئت مدیره باشگاه استقلال، همچون دو ماه گذشته که بی ریا و با تمام وجود همچون سرباز در کنار استقلال، مربیان و بازیکنان بودید، در این روزهای سخت پیش رو نیز در کنار ما و مجموعه استقلال بوده و مانند گذشته آستین ها را بالا زده و برای سرافرازی استقلال به تلاش خود ادامه دهید.

برادرم

در روز مقدس پاسدار یادآور می شوم:

قطعاً عهد و پیمانی را که با هم برای سربلندی و ساختن استقلال رویایی و کسب ستاره سوم بستیم و هم قسم شدیم همانند دو سرباز تا آخرین توان برای شادی دل میلیون ها هوادار عزیزمان بجنگیم فراموش نکرده اید.

بی شک حضور مجدد در کنار هم، درایت جنابعالی و نیز اتحاد و همبستگی تمام ارکان باشگاه (فارغ از همه اختلاف نظرات گذشته ما در راهبرد و نه در آرمانها)، موجبات بهبود امور، حل مسائل باشگاه و خوشحالی و شادی دل هواداران میلیونی استقلال را فراهم خواهد ساخت .

بدیهی است پس از کسب بهبودی اینجانب در اولین فرصت، در کنار جنابعالی و دیگر اعضای محترم هیئت مدیره تشکیل جلسه داده و با هماهنگی ریاست محترم مجمع نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه اقدام کرده و فصل جدیدی از باشگاه داری نوین را با طرحها و برنامه های گسترده در مجموعه استقلال بزرگ آغاز خواهیم کرد.

در ادامه این جهت طولانی، همه عزیزان و هواداران در کنار ما خواهند بود. در اینجا باید مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و تلاش های برادر عزیزم آقای فتح الله زاده در دوران تصدی مدیریت باشگاه ابراز داشته و آرزو دارم بهبودی خویش را هر چه زودتر به دست آورده و بتوانیم از تجربیات گرانبهای ایشان بهره مند گردیم.

در سرانجام لازم می دانم از حمایت ها، راهنمایی ها و اعتمادی که وزیر ورزش آقای مسعود سلطانی فر به هیئت مدیره استقلال و اینجانب داشته صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

برادر شما، اسماعیل خلیل زاده

سوم شعبان المعظم

از قرنطینه پزشکی-رشت

سرانجامی پیام/4048/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "تقاضای رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از موسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقاضای رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از موسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید