نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد

به گزارش وبلاگ کرمی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مسعود سلطانی فر گفت : بحران کرونا ورزش در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا جایی که بازی های المپیک هم به تعویق افتاد و معتبرترین لیگ ها هم از جریان افتاد اما برنامه ریزی برای ورزش ادامه دارد. به هر حال ما مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ، مقدماتی جام جهانی فوتبال و حتی رقابت های انتخابی المپیک را پیش رو داریم به همین دلیل فعالیت های اداری ، فنی و برنامه ریزی فدراسیون ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد

وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: با توجه به استعلامی که از وزیر بهداشت داشتم ، امکان تمرینات تا نیمه اردیبهشت ماه وجود ندارد، بنابراین حداقل تا سرانجام اردیبهشت ماه نیز امکان برگزاری رقابت ورزشی وجود ندارد. برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال نیمه اردیبهشت ماه تصمیم خواهیم گرفت چرا که هر تیم برای آمادگی مجدد برای حضور در مسابقات احتیاج به 15 روز تمرین آمادگی دارد.

سلطانی فر تدبیر و اراده رییس جمهور مبنی بر فعالیت اقتصاد در کنار اهمیت حفظ سلامتی مردم را مورد توجه قرار داد و گفت: کوشش دولت حرکت در راستای حفظ سلامتی مردم و استمرار فعالیت های مالی است که امیدوارم به خوبی محقق گردد.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت حفظ منافع باشگاه های خصوصی را در این بحران کرونا مورد تاکید قرار داد و گفت : حق بیمه کارفرما و همچنین برق و گاز باشگاه های خصوصی استمهال شده است و کوشش می کنیم که از مشوق هایی که دیگر عرصه ها در دوران کرونا از آن برخوردار می شوند ، در هیات دولت برای ورزش و باشگاه های خصوصی هم اخذ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید