رضایی: می توانستیم 3 بر صفر برنده شویم

به گزارش وبلاگ کرمی، سرمربی تیم والیبال فولاد گفت: توان والیبال ما قطعا بالاتر است و می توانستیم پیروزی را در سه ست اولیه مسابقه به دست آوریم.

رضایی: می توانستیم 3 بر صفر برنده شویم

به گزارش وبلاگ کرمی، سعید رضایی، سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در مورد پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل دیاموند فود تایلند گفت: همانطور که پیش بینی می شد، توانستیم به اسم سرگروه به مرحله بعد صعود کنیم. این بازی فرصت خوبی بود بازیکنانی که در ملاقاتهای قبلی مورد استفاده قرار نگرفتند را به کار بگیریم تا آنها هم در سطح آمادگی مطلوب باشند و در مرحله پایانی هم به تیم یاری نمایند.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ادامه داد: حریف چیزی برای از دست دادن نداشت و اشتباهات ما در ست دوم باعث شد جرات بیشتری برای بازی پیدا کند و عملکردی بسیار خوب و بدون ترس داشته باشد تا جایی که ست سوم را توانست با پیروزی پشت سر بگذارد. توان والیبال ما قطعا بالاتر است و می توانستیم پیروزی را در سه ست اولیه مسابقه به دست آوریم.

وی در مورد بازی نیمه نهایی گفت: بازیکنان والیبال ایران همواره در مسابقات سخت، عملکرد خوبی از خودشان به نمایش خواهند داشت و ملاقات روز پنج شنبه (نیمه نهایی) با نماینده تایلند قطعا بازی مهم و مرگ و زندگی خواهد بود. به طور حتم با تمام توان به مصاف حریف خواهیم رفت تا در مرحله نهایی هم برترین نتیجه کسب گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایی: می توانستیم 3 بر صفر برنده شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: می توانستیم 3 بر صفر برنده شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید