آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز

به گزارش وبلاگ کرمی، فرصت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا ویروس آزمون کارآموزی وکالت سال 1399 از امروز جمعه 15 اسفند آغاز می شود.

آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز

به گزارش وبلاگ کرمی، آزمون کارآموزی وکالت سال 1399 در صبح روز جمعه 22 اسفند ماه سال جاری در 31 شهرستان برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان در ساعت 8:00 صبح بسته خواهد شد، بنابراین متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون از روز سه­ شنبه مورخ 19 اسفند ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند ب و ج اطلاعیه منتشر شده در سایت این سازمان به حوزه های رفع نقص مندرج در جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه نمایند.

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان این آزمون که دچار بیماری کرونا شده اند(اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش آموزش کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 9 اسفند به صورت قطعی تایید شده، لازم است از امروز جمعه 15 این ماه تا روز شنبه 16 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان(بخش سایر آزمون های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کووید-19(تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند.

متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های معین شده صرفا در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

همچنین همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز سه شنبه مورخ 19 اسفند به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل نماینده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید