کتابخانه شناور روی آب در سوئد، تصاویر

به گزارش وبلاگ کرمی، برای سوئدی هایی که در جزیره های دوردست و در مجمع الجزایر استکهلم زندگی می کنند، هیچ گونه نگرانی برای دسترسی به دانش وجود ندارد، زیرا آن ها این کتابخانه شناور را دارند.

کتابخانه شناور روی آب در سوئد، تصاویر

در این کتابخانه حدود 3000 کتاب وجود دارد که در هر بهار و پائیز نیاز 23 جزیره در استکهلم را برطرف می کند. البته تقاضاهای زیادی برای آخرین کتاب های چاپ شده وجود دارد، لذا ساکنین می توانند کتاب های خود را از پیش سفارش دهند.

طبق گزارش ها در این کتابخانه قفسه های بلند کتاب، میزهایی برای مطالعه، میز بلندی برای پذیرش و حتی تقویمی از رویدادها بر روی دیوار کتابخانه وجود دارد. می توان در این کتابخانه شناور برای بچه ها کتاب های مصور، داستان های مشهور، کتاب هایی با ابعاد بزرگ و متون مربوط به تاریخ و علم، خیاطی، کتاب های آشپزی و حتی کتاب های صوتی را یافت.

از آنجایی که ساکنین می توانند از قبل کتاب های خود را سفارش دهند، همیشه جعبه هایی مملو از کتاب در اطراف کتابخانه آماده تحویل دادن به مشتری است. این خدمات از طریق داوطلبان ارائه شده و هزینه مالی آن هم به عهده کتابخانه منطقه در استکهلم و شهرهای اطراف است. خدمات این کتابخانه به نام قدیمی ترین کتاب خانه شناور در اسکاندیناوی از سال 1953 آغاز شده است.

به نظر می رسد هر عشق کتابی، آرزوی کتاب خواندن در چنین کتابخانه ای را داشته باشد.

منبع: گردشبان

به "کتابخانه شناور روی آب در سوئد، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابخانه شناور روی آب در سوئد، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید