پروازهای لوفت هانزا از سر گرفته شد

به گزارش وبلاگ کرمی، شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در خبر کوتاهی بیان کرد: پروازهای خود به تهران را بار دیگر از سر می گیرد.

پروازهای لوفت هانزا از سر گرفته شد

براساس اعلام این شرکت، نخستین پرواز در تاریخ 16 آوریل 2021 (آدینه 27 فروردین 1400) از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه فرانکفورت و بالعکس انجام خواهد شد.

هواپیمایی لوفت هانزا در 18 دی ماه 98 (8 ژانویه 2020) پس از سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی بیان کرد پروازهای خود به مقصد تهران را تا سرانجام مارس 2021 (10 فروردین 99) متوقف خواهد نمود، اما پس از آن بارها توقف پروازهای خود به ایران را تمدید کرد.

این شرکت در اقدام عجیب دیگری چند روز پس از صدور اطلاعیه توقف پروازهای خود به تهران، از توقف پروازهای عبوری هواپیماهای این شرکت از آسمان ایران نیز اطلاع داد.

این در حالی است که سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان جهانی هوانوردی (ایکائو) بارها در نوتام های متعددی از امن بودن آسمان ایران اطلاع داده بودند.

لازم به ذکر است، آبان ماه سال گذشته محمد مهدی کربلایی، مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) در نشست خبری از مذاکره این فرودگاه با این شرکت هواپیمایی آلمانی برای بازگشت به ایران اطلاع داده بود.

لوفت هانزا، شرکت هواپیمایی حامل پرچم (Flag Career) آلمان است که مجموعاً 297 فروند انواع هواپیما را در اختیار داشته و به 220 مقصد در کشورهای جهان، پرواز دارد؛ درآمد این شرکت در سال 2017، 35.5 میلیارد یورو بوده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "پروازهای لوفت هانزا از سر گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای لوفت هانزا از سر گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید