نماینده بندرعباس: مردم برای حفظ سلامتی خود از سفر رفتن پرهیز نمایند

به گزارش وبلاگ کرمی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که در شرایط کنونی ماندن در خانه، رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از سفرهای نوروزی، سه گام اساسی برای مقابله با کرونا محسوب می گردد.

نماینده بندرعباس: مردم برای حفظ سلامتی خود از سفر رفتن پرهیز نمایند

حسین هاشمی تختی نژاد در گفت و گو با وبلاگ کرمی، با اشاره به ضرورت توجه مردم به توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه، اعلام کرد: سه اقدام اساسی برای مقابله با ویروس کرونا باید در اولویت قرا گیرد و در گام اول مردم نباید این ویروس را شوخی بگیرند بلکه خطر این ویروس جدی است. در گام اول تا جایی که امکان دارد مردم نباید از خانه هایشان بیرون بیایند و قرنطینه خانگی باید با جدیت دنبال گردد.

وی در ادامه اظهار کرد: در گام بعدی رعایت نکات بهداشتی مانند استفاده از دستکش و ماسک باید صورت گیرد. مردم نباید احساس نمایند که خطری متوجه آنان نیست. مردم برای حفظ سلامتی و حراست از جان خود باید در خانه مانده و از ترددهای غیر ضروری پرهیز نمایند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس توضیح داد: معمولا در اواخر اسفند و فروردین ماه در استان هرمزگان به دلیل مساعد بوده هوا گردشگر های زیادی از نقاط مختلف کشور می آیند اما با توجه به شرایط پیش آمده در امسال از مردم خواهش می کنیم از رفتن به سفر خودداری نمایند.

وی در ادامه تاکید نمود: سفر کردن در شرایط کنونی هم سلامت مسافران را به خطر می اندازد و هم می تواند تهدیدی برای سلامت افراد منطقه باشد. از مردم خواهش می کنیم بحث قرنطینه خانگی را جدی گرفته و از سفر کردن پرهیز نمایند. ماندن در خانه، رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از سفر رفتن سه گام اساسی برای مقابله با کرونا محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نماینده بندرعباس: مردم برای حفظ سلامتی خود از سفر رفتن پرهیز نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده بندرعباس: مردم برای حفظ سلامتی خود از سفر رفتن پرهیز نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید