مصاحبه های مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد شروع شد

به گزارش وبلاگ کرمی، مصاحبه های مجازی آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون و داوطلبان آزمون اختصاصی بعضی واحد ها از امروز، 30 خردادماه شروع شد.

مصاحبه های مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد شروع شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ کرمی، مصاحبه های مجازی آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون (ویژه استعداد های درخشان) و داوطلبان آزمون اختصاصی واحد های بین المللی ارس، کیش و امارات از امروز، 30 خردادماه شروع شده و تا روز پنج شنبه 17 تیر ماه ادامه دارد.

داوطلبانی که در موعد مقرر به منظور شرکت در جلسه مصاحبه اقدام به ثبت نام نموده اند، جهت اطلاع از تاریخ، زمان و نحوه ورود به جلسه مصاحبه مجازی به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس http://azmoon.org مراجعه نمایند.

داوطلبان آزمون اختصاصی واحد های بین المللی ارس، کیش و امارات نیز ضروری است جهت دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه به سایت مذکور مراجعه و در تاریخ و ساعت معین شده در جلسه مصاحبه مجازی شرکت نمایند.

داوطلبان ضروری است ضمن دریافت نرم افزار های مورد احتیاج به منظور شرکت در مصاحبه مجازی به وسیله سامانه فوق نسبت به نصب آن ها اقدام نمایند. راهنمای چگونگی شرکت در جلسه مصاحبه به وسیله همین سامانه قایل دریافت خواهد بود.

تاریخ و زمان مصاحبه مجازی هر داوطلب در برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی درج شده و داوطلبان باید حداقل 30 دقیقه قبل از زمان مندرج در برگه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود به سامانه مصاحبه وارد شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مصاحبه های مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه های مجازی آزمون دکتری دانشگاه آزاد شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید