سعادتمند: بدهی استقلال بیش از 30 میلیارد تومان است، دغدغه های مجیدی برطرف می گردد

به گزارش وبلاگ کرمی، مدیرعامل جدید استقلال می گوید بدهی این باشگاه بیش از 30 میلیارد تومان است و باید در دو بخش ریالی و ارزی مسائل اقتصادی را برطرف نمایند.

سعادتمند: بدهی استقلال بیش از 30 میلیارد تومان است، دغدغه های مجیدی برطرف می گردد

به گزارش وبلاگ کرمی، احمد سعادتمند، مدیرعامل جدید استقلال درباره برنامه اش برای حل مسائل و بدهی های سنگین این باشگاه گفت: باید به سمت و سویی برویم که باشگاهی به اصالت استقلال صاحب ساختاری معتبر گردد و بتواند مسائل خود را حل نماید. در حال آنالیز شرایط موجود هستیم تا تدبیری مناسب در ابعاد مختلف عمل کنیم. یکی از مهم ترین مسائل ما در کنار موارد زیرساختی، مسائل مالی در دو بخش ارزی و ریالی است.

وی اضافه نمود: انسان های عظیمی عاشق استقلال هستند و این آمادگی را دارند که در قالب برد- برد با باشگاه فعالیت مالی انجام دهند و امیدوارم با یاری پیشکسوتان و طرفداران بتوانیم مسائل را حل کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه گفته می گردد بدهی استقلال در حدود 30 میلیارد تومان است، گفت: بدهی استقلال بیشتر از این مبالغ است. ما یک سری آرای انضباطی با تاریخ تعیین از فیفا داریم و یک سری پرونده ها هم در راه است و از طرفی باید دستمزد عقب افتاده بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنیم. در کنار این مسائل، سایر هزینه های جاری هم موجود است. کوشش می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن با حفظ وحدت و صمیمیت در چارچوب قوانین و مقررات این مسائل را حل و فصل کنیم.

سعادتمند تاکید نمود: ما باید کوشش کنیم هر کسی در صندلی خود تمام تمرکزش را به کارش منعطف کند. اگر من و سایر اعضای هیات مدیره قصد یاری کردن به استقلال و حل مسائل را داریم باید در چارچوب کاری خودمان عمل کنیم و بازیکنان هم نباید دغدغه زمین تمرین و دستمزد خود را داشته باشند. در این صورت باشگاه دارای ساختاری در قالب جهانی خواهد شد و هر کسی تمرکز خود را روی حیطه وظایف خود منعطف می نماید.

مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: تمام چالش های باشگاه ها را می دانم و چند ماهی در هیات مدیره بودم و الان هم با تمام توان خودم با بهره وری از تفکرات و کوشش همه عزیزان به جنگ مسائل می رویم و در یک فضای آرام دل طرفداران را شاد می کنیم و به روزهای اوج خودمان می برگردیم.

او درباره اینکه گفته می گردد مجیدی به انتخاب های اخیر در بخش مدیریتی تیم واکنش داشته است، گفت: من ماه ها قبل صحبتی داشتم و گفتم که فرهاد مجیدی می تواند از مربیان عظیم کشور گردد. در ادامه فرهاد سرمربی تیم ملی امید و استقلال شد و قابلیت هایش را نشان داد. او از اسطوره ها استقلال است. فرهاد دغدغه های مربوط به امور پشتیبانی تیمش را دارد. این دغدغه ها قابل حل است. شاید از این به بعد بازیکنان و کادرفنی با فراق بال و آرامش بیشتری کار نمایند و به موفقیت و کسب قهرمانی برسند.

سعادتمند درباره برگزاری جلسه با فرهاد مجیدی نیز گفت: امروز توفیق این را داشتم که با رای حداکثری هیات مدیره محترم مدیرعامل باشگاه شوم و در سه، چهار روز آینده درگیر تعطیلات هستیم. هنوز نشستی با سرمربی محترم نداشتیم و در روزهای آینده این اتفاق رخ می دهد.

مدیرعامل استقلال درباره بازگشت عبدالرضا موسوی به هیات مدیره این باشگاه گفت: او در برهای به باشگاه آمد و یاری هایی در قالب قرض الحسنه انجام داد اما او عضوی از هیات مدیره نیست. مار کارها را پیش می بریم و موسوی هم به عنوان یک طرفدار به استقلال یاری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سعادتمند: بدهی استقلال بیش از 30 میلیارد تومان است، دغدغه های مجیدی برطرف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: بدهی استقلال بیش از 30 میلیارد تومان است، دغدغه های مجیدی برطرف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید