رکورد استثنایی پرسپولیس در نیم فصل اول

به گزارش وبلاگ کرمی، سرخپوشان پایتخت در حالی نیم فصل اول را به انتها رساندند که آغاز متزلزلی در این رقابت ها داشتند و تا میانه های جدول نیز پایین رفتند، اما بهبود عملکرد دفاعی این تیم در 5 بازی اخیر سبب شد تا آن ها علاوه بر بسته نگه داشتن دروازه خود، تیم را به سمت پیروزی نیز راهنمایی نمایند.

رکورد استثنایی پرسپولیس در نیم فصل اول

حامد لک دروازه بان تیم پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی در درون دروازه داشت، دیروز هم توانست نمایش درخشانی را ارائه کند و در ترکیب تیم بدرخشد. او روی ارسال های پرتعداد گل گهر خروج های پیروزی داشت. او دیروز 6 بار به صورت پیروز از دروازه بیرون آمد و همچنین سه مهار داشت تا یکی از بهترین های پرسپولیس در روز پیروزی پرگل باشد.

علاوه بر او، نمی توان از نقش کلیدی مدافعان میانی پرسپولیس نیز به سادگی عبور کرد. کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس که پس از مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان و از نیمه دوم بازی با آلومینیوم به خط دفاعی منتقل شد، عملکرد ستودنی در این پست داشت و در کنار سیدجلال حسینی به کلین شیت های پنج گانه تیمشان یاری کرد.

کامیابی نیا و سیدجلال حسینی زوج خط دفاعی مستحکمی را تشکیل دادند و در روز هایی که طرفداران پرسپولیس نگرانی زیادی از بابت خط دفاعی داشتند، این دو نمایش هایی درخشان ارائه کردند و اجازه ندادند که مهاجمان تراکتور، ماشین سازی، گل گهر، پیکان و مس رفسنجان گلزنی نمایند تا قرمز ها با گل خورده تک رقمی نیم فصل را به انتها برسانند.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "رکورد استثنایی پرسپولیس در نیم فصل اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد استثنایی پرسپولیس در نیم فصل اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید