رشیدی: بزرگ ترین مشکل حسینی در استقلال نداشتن رقیب است، از مجیدی حمایت می کنم

به گزارش وبلاگ کرمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از مسائل سیدحسین حسینی در استقلال نداشتن رقیب است و این موضوع روی کار او تأثیر منفی می گذارد.

رشیدی: بزرگ ترین مشکل حسینی در استقلال نداشتن رقیب است، از مجیدی حمایت می کنم

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کرمی، درباره عدم نتیجه گیری تیم فوتبال استقلال در دو دیدار گذشته خود در لیگ برتر با هدایت فرهاد مجیدی، گفت: شرایطی که بعد از شیوع ویروس کرونا به وجود آمد برای همه تیم ها یکسان بود و پس از چند ماه وقفه، طبیعی بود که فرم ایده آلی نداشته باشند. مجیدی جوان است و در کلاس های متعدد در خارج از کشور شرکت کرده است، اما تجربه صد درصد برای مربیگری در تیم بزرگی مثل استقلال را کسب نکرده است.

بهتر است کمتر دنبال مربیان خارجی برویم و گزینه های مان ایرانی باشد.، وی با بیان این جمله اضافه کرد: صبر و تحمل باشگاه باید بیشتر باشد و به مربیان ایرانی فرصت بدهد تا آن چیزی که دلخواه هواداران است، به دست بیاید. شخصاً از مجیدی حمایت می کنم، چون او مربی جوان و آینده داری است. یک زمانی مربی او بودم و همیشه در خدمت استقلال بود. مجیدی بازیکن محبوبی در استقلال بوده و امروز هم مربی دوست داشتنی است. همه باید صبر کنیم و بپذیریم مربی جوان نیاز به چند سال زمان دارد تا تجربه کسب کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد سیدحسین حسینی درون دروازه آبی پوشان گفت: حسینی را من به فوتبال آوردم. زمانی که با علیرضا منصوریان در تیم امید بودیم، سه چهار ماه فرصت داشتیم که دروازه بان ها را انتخاب کنیم. حسینی با سفارش دوستان شیرازی به تیم امید دعوت شد. علیرضا بیرانوند را نیز با معرفی پسرم در تیم نفت تهران به تیم امید دعوت کردیم. بیرانوند جوان لاغراندامی بود که نشان می داد آینده خوبی دارد. رشید مظاهری دروازه بان فعلی تراکتور نیز همین طور. از چهار دروازه بانی که انتخاب کردیم، سه دروازه بان یعنی حسینی، بیرانوند و مظاهری الان در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند.

رشیدی گفت: به اعتقاد من نداشتن رقیب برای حسینی مشکل بزرگی است. نمی گویم دو دروازه بان در یک سطح باشند، اما نباید اختلاف شان زیاد باشد. در گذشته، پرویز برومند و هادی طباطبایی رقابت داشتند و قبل تر از آن نیز من و مرحوم ناصر حجازی. اگر ناصر نبود، من منصور رشیدی نمی شدم و اگر من نبودم، ناصر رشد نمی کرد. یکی از مسائل حسینی، نداشتن رقیب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشیدی: بزرگ ترین مشکل حسینی در استقلال نداشتن رقیب است، از مجیدی حمایت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشیدی: بزرگ ترین مشکل حسینی در استقلال نداشتن رقیب است، از مجیدی حمایت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید