دروازه بان پیشین بارسلونا: ابتلا به کرونا، یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود

به گزارش وبلاگ کرمی، دروازه بان پیشین بارسلونا و تیم ملی فوتبال ترکیه از تجربه ابتلایش به ویروس کرونا به عنوان یکی از دشوارترین بازی های زندگی اش یاد کرد.

دروازه بان پیشین بارسلونا: ابتلا به کرونا، یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود

به گزارش وبلاگ کرمی، روشتو رچبر، دروازه بان اسطوره ای تیم ملی فوتبال ترکیه که سابقه بازی در تیم های فنرباغچه و بشیکتاش را در کارنامه دارد و بین سال های 2003 تا 2006 هم در تیم بارسلونا عضویت داشت، در تاریخ 10 فروردین بود که اعلام شد به ویروس کرونا مبتلا شده است. او که پیش از مثبت اعلام شدن تست کرونایش، به تازگی به همراه خانواده اش از آمریکا به ترکیه بازگشته بود، اقدام به قرنطینه خانگی خود و خانواده اش ننموده بود.

رچبر 46 ساله که با مرخص شدن از بیمارستان، فرایند بهبودی اش را در خانه دنبال خواهد نمود، گفت: آرام آرام به شرایط عادی خودم بازمی گردم و سلامتی ام روز به روز بهتر می گردد. بدنم کمی ضعیف شده بود، به همین خاطر باید تحت درمان های ویژه قرار می گرفتم. من حالا در جهت بهبودی هستم و تنها می توانم از خدا قدردانی کنم که روز به روز بهتر می شوم.

وی اضافه نمود: حالا باید 15 روز در قرنطینه خانگی باشم. ابتلا به این بیماری لحظه دشواری بود و باید بگویم یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود، اما بدترین قسمت این ماجرا گذشت و انتها به خانه بازگشتم. خوشبختانه پنج سال پیش سیگار را ترک نموده بودم.

دروازه بان پیشین بارسلونا همچنین به کسانی که این ویروس همه گیر را جدی نگرفته اند، این پیغام را داد: این ویروس واقعاً جدی است و نمی توانید آن را شوخی بگیرید. این ویروس خطری برای تمام بشریت است. ما باید در خانه بمانیم و از تماس های غیرضروری با افراد دیگر خودداری کنیم. در وهله اول هم باید به حرف افراد متخصص گوش فرا دهیم.

روشتو رچبر در کارنامه اش 120 بازی ملی دیده می گردد که همین باعث شده تا رکورددار بیشترین بازی ملی با پیراهن ترکیه باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دروازه بان پیشین بارسلونا: ابتلا به کرونا، یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان پیشین بارسلونا: ابتلا به کرونا، یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید