برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران

به گزارش وبلاگ کرمی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه از برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان شهروند این منطقه اطلاع داد.

برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، کاظم کمالی نسب در این باره گفت: ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان(سبا) در سه قسمت ورزش در دوره بیماری کووید-19، روان شناسی در دوره بیماری کووید-19 و تغذیه در بیماری دوره کووید-19 از روز دوشنبه 28 مهر ماه تا چهارشنبه 30 مهر ماه از ساعت 10 صبح تا 13 ظهر در بوستان بهشت مادران واقع در بزرگراه شهید حقانی، خیابان جلفا برگزار خواهد شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه اظهار کرد: همچنین وبیناری با حضور دکتر مصطفی فروتن درباره نقش زنان و سلامت روانی افراد در همه گیری بیماری کرونا روز سه شنبه 29 مهر ماه به صورت آنلاین در پیچ اینستاگرام به آدرس: banovan.mantaghe.3 ساعت 10 صبح برگزار می گردد.

زنان و سلامت روان در همه گیری بیماری کووید 19، نقش زنان در ترویج منابع معتبر آموزشی و اطلاعات معتبر و پیشگیری ارزش ها و باورهای غلط درباره پیشگیری و درمان بیماری کووید 19 و پیشگیری از آسیب های شغلی و اجتماعی زنان در شیوع ویروس کرونا، شعارهای ویژه برنامه های هفته سلامت است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید