رجحان بایدن در ایالتی که از سال 1976 به یک نامزد دموکرات رای نداده است

به گزارش وبلاگ کرمی، تازه ترین نظر سنجی یک رسانه و دانشگاه آمریکایی از رجحان نامزد دموکرات انتخابات 2020 آمریکا بر دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور در دومین ایالت پرجمعیت این کشور حکایت دارد.

رجحان بایدن در ایالتی که از سال 1976 به یک نامزد دموکرات رای نداده است

جدیدترین نظرسنجی یک روزنامه و دانشگاه آمریکایی از فزونی نامزد دموکرات انتخابات 2020 آمریکا در ایالتی که از سال 76 میلادی به یک نامزد دموکرات ریاست جمهوری رای نداده، حکایت دارد.

به نوشته وبگاه هیل تازه ترین نظرسنجی مشترک روزنامه دالاس مورنینگ نیوز و دانشگاه تگزاس نشان داد که جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020 فزونی 48 درصدی بر دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور دارد و تنها 45 درصد از شهروندان ایالت تگزاس به ترامپ رای دادند. حاشیه خطای این نظ سنجی نیز 3.22 در صد اعلام شد.

این نظرسنجی نشان داد که جو بایدن بین رای دهندگان مستقل و لاتین تبار مقبولیت بیشتری دارد. این نظرسنجی با مشارکت 1012 نفر از 13 اکتبر (22مهر) تا 20 اکتبر (29 مهر) انجام شد. در این نظرسنجی 51 درصد رای دهندگان مستقل از بایدن و 29 درصد از ترامپ حمایت کردند. 69 درصد لاتین تبارها نیز از بایدن و تنها 21 درصد از ترامپ حمایت کردند. در نظر سنجی ماه سپتامبر از سوی این دانشگاه و نشریه دالاس مورنینگ نیوز نیز بایدن فزونی 2 درصدی بر ترامپ داشت.

تگزاس یکی از 50 ایالت آمریکا، دومین ایالت پرجمعیت این کشور (پس از کالیفرنیا) و همچنین دومین ایالت عظیم آمریکا پس از آلاسکاست.

نتایج نظرسنجی فوری شبکه آمریکایی سی ان ان از بینندگان مناظره نهایی میان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا نیز تعیین کرد که بایدن در مقابل دونالد ترامپ عملکرد بهتری در این مناظره داشت. بیش از 52 درصد رای دهندگان در نظرسنجی که این مناظره را تماشا کردند معتقدند نامزد حزب دموکرات پیروز این مناظره بوده و در مقابل 39 درصد چنین نظری را درباره رئیس جمهور آمریکا داشتند. ،فارس

منبع: ایران آنلاین

به "رجحان بایدن در ایالتی که از سال 1976 به یک نامزد دموکرات رای نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجحان بایدن در ایالتی که از سال 1976 به یک نامزد دموکرات رای نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید