بازی شطرنج گونه را بردیم، برای لحظات مختلف بازی ها برنامه داریم

به گزارش وبلاگ کرمی، خبرنگاران/لرستان سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد بازی با شهرداری آستارا را شطرنج گونه توصیف کرد.

بازی شطرنج گونه را بردیم، برای لحظات مختلف بازی ها برنامه داریم

محسن عاشوری پس از پیروزی تیمش برابر شهرداری آستارا از اینکه تیمش توانسته سه امتیاز بازی خانگی را کسب کند اظهار رضایت کرد و گفت: از نتیجه بازی بسیار خوشحالم، این برد را قبل از اینکه به همه طرفداران خیبر تقدیم کنم، آن را به کارکنان آرین سازه و تمام کسانی که در این دو ماه چه با ورزشگاه، زمین چمن و تهیه امکانات برای بهبود شرایط تیم زحمت کشیدند تقدیم می کنم.

وی ادامه داد: این بازی بازی سخت و کاملاً شطرنج گونه ای بود، شهرداری تمام لایه های دفاعی را به صورت نزدیک به هم پوشانده بود و سعی داشت به ما موقعیت ندهد.

عاشوری افزود: خیبر در نیمه اول و دوم روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کرد و خدا را شکر که در دقایق پایانی توانستیم از روی نقطه پنالتی به گل برسیم و پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد توضیح داد: از گلر تیمم بسیار تشکر می کنم، دو سیو عالی داشت و توانست با بسته نگه داشتن دروازه تیم به ما کم کند و به سه امتیاز این بازی برسیم.

وی در مورد آرش افشین توضیح داد: تیمی هستیم که برای لحظات مختلف بازی ها برنامه داریم و از بازیکنان مختلف در شرایط مختلف استفاده می کنیم.

عاشوری گفت: آرش بازیکن بسیار خوبی است و برای اینکه بتواند خودش را بهتر نشان دهد احتیاج به فضا دارد، در این بازی با توجه به اینکه تیم حریف بسته بازی می کرد زیاد نمی توانستیم از او استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازی شطرنج گونه را بردیم، برای لحظات مختلف بازی ها برنامه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی شطرنج گونه را بردیم، برای لحظات مختلف بازی ها برنامه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید