یک چهره علمی دیگر قربانی ویروس کرونا شد

به گزارش وبلاگ کرمی، دکتر سید مظفر ربیعی رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی بابل جمعه شب بر اثر ویروس کرونا درگذشت.

یک چهره علمی دیگر قربانی ویروس کرونا شد

به گزارش وبلاگ کرمی به نقل از ایرنا، این چهره علمی که از چند روز قبل در بیمارستان شهید یحیی نژآد بابل بستری و تحت مراقبت های ویژه قرار داشت، نهمین پزشک و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل است که جانش را از دست داد.

دکتر سید مظفر ربیعی متخصص بیهوشی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل از چهارم بهمن ماه سال 92 به مدت بیش از چهار سال در سمت ریاست این دانشگاه در بابل مشغول خدمت بوده است. وی توانست در طول این دوران خدمات خوبی اعم از 20 طرح عمرانی و زیرساختی از جمله بزرگترین کلینیک فوق تخصصی امید را در بابل راه اندازی کند.

همچنین دکتر صمد بابازاده پزشک خانواده نیز که در بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل به علت ابتلا مشکوک به کرونا بستری بود، جمعه شب درگذشت.

دکتر مصطفی صمدی ، دکتر فرید نیرویی و دکتر ایرج ابراهیم نژاد از پزشکان پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی بابل و همچنین آقای ساداتی ، جلالی نیا، و مجید اردشیری از کارمندان خدوم و نیز یک کارمند بازنشسته زن به نام سیده راضیه حسینی نژاد هم از دیگر اعضای کادر درمانی بابل بودند که روزهای گذشته جانشان را در راه خدمت به بیماران کرونایی در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل از دست دادند.

شهرستان بابل دروازه ورودی بیماری کرونا به مازندران بود و با شناسایی 2 شهروندی که به قم سفر داشتند و قرنطینه کردن آنها در بیمارستان ، شیپور ورود کرونا به مازندران را به صدا در آوردند.

بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی بابل، تا به امروز بستری بیش از یک هزار نفر بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ثبت رسید که تست 250 بیمار کرونایی در این شهرستان مثبت اعلام شد و هم اکنون 400 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری می باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک چهره علمی دیگر قربانی ویروس کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک چهره علمی دیگر قربانی ویروس کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید