واکنش به خبر اخراج معلمی که آنلاین را آیلاند گفت ، دابسمش ها دردسرساز شدند؟، خانم معلم آستارایی را بشناسید

به گزارش وبلاگ کرمی، یک خانم معلم در این روزهایی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند، در فضای مجازی با شاگردانش ارتباط گرفت تا به آنها درس بدهد اما ماجرای دیگری رقم خورد.

واکنش به خبر اخراج معلمی که آنلاین را آیلاند گفت ، دابسمش ها دردسرساز شدند؟، خانم معلم آستارایی را بشناسید

به گزارش وبلاگ کرمی به نقل از فارس، ماجرا از آنجا آغاز شد که یک خانم معلم در این روزهایی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل هستند، در فضای مجازی با شاگردانش ارتباط گرفت تا به آنها درس بدهد.

در میان صحبت های خانم معلم، واژه آنلاین، آیلاند خطاب شد و ظرف مدت کوتاهی فایل صوتی جملات خانم معلم به دابسمش تعدادی از مخاطبان تبدیل شد و امروز هم خبری منتشر شد که خانم معلم از کار، بیکار شده است و به خاطر این دابسمش ها او را بیکار نموده اند.

نام این معلم، خانم صفایی است و اخراج وی موجب شد که بعضی افراد که دابسمش انجام داده بودند، عنوان نمایند که اصلا قصد اهانت به خانم معلم را نداشتند بلکه تنها دابسمش اجرا کردند.

حالا نادر دنیا آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان می گوید که خانم صفایی اصلا اخراج نشده است؛ وی در مورد خانم صفایی معلم خوشنام و شیرین زبان آستارایی اظهار کرد: این معلم وظیفه شناس با وجود 67 سال سن و با گذشت 17 سال از بازنشستگی، با وظیفه شناسی و خستگی ناپذیری تحسین برانگیزی همچنان عرصه آموزش را خالی ننموده و نسبت به آینده بچه ها شهر و کشورش بی تفاوت نیست و آموزش و پرورش استان همیشه از زحمات و کوشش های معلمان استان به ویژه خانم صفایی تقدیر و تشکر نموده است.

وی با بیان جزئیاتی پیرامون سوابق آشنایی خود با خانواده و شخص این همکار خوشنام و صدیق، گفت: خانم صفایی که خود نیز فرزند یکی از فرهنگیان خوشنام آستارایی هست، بعد از سی سال تدریس در مدارس دولتی، اکنون برای هفدهمین سال متوالی است که راضی به دور ماندن از کسوت شریف معلمی نشده و همچنان به عنوان معلم پایه ششم دریکی از مدارس غیر دولتی شهر آستارا مشغول خدمت است.

دنیا آرای ادامه داد: ایشان همچنان در این کسوت مشغول تداوم خدمت هست و ما و همه همکارانمان با نهایت افتخار از وجود ایشان در کلاس های درس بهره مند هستیم.

وی اضافه کرد: فرهنگیان و مردم این شهر خاطرات بسیاری از تدریس منحصربفرد و خلق نیکوی خانم صفایی دارند و تعداد زیاد تقدیرنامه هایی که وی چه در دوران خدمت رسمی و چه در دوران بازنشستگی دریافت نموده (از جمله انتخاب ایشان به عنوان یکی از معلمان نمونه شهرستان آستارا در سال گذشته تحصیلی) گویای میزان کارآمدی و حسن سلوک ایشان در کسوت معلمی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش به خبر اخراج معلمی که آنلاین را آیلاند گفت ، دابسمش ها دردسرساز شدند؟، خانم معلم آستارایی را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به خبر اخراج معلمی که آنلاین را آیلاند گفت ، دابسمش ها دردسرساز شدند؟، خانم معلم آستارایی را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید