میری: در فوتبال ایران بازیکنی که گل می زند به چشم می آید، دوست ندارم مانند گذشته تصمیم اشتباه بگیرم

به گزارش وبلاگ کرمی، محمد میری هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: چند سال پیش برای انتخاب تیمم تصمیمات اشتباهی گرفتم و دوست ندارم این اتفاق دوباره تکرار گردد.

میری: در فوتبال ایران بازیکنی که گل می زند به چشم می آید، دوست ندارم مانند گذشته تصمیم اشتباه بگیرم

محمد میری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کرمی، درباره عملکرد خوب نساجی در چند بازی گذشته گفت: تیم ما بعد از آغاز مجدد بازی ها نتایج خوبی گرفت و در 9 بازی شکست نداشتیم که این به خاطر زحمات کادر فنی بود. مربیان جدید شرایط تیم را تغییر دادند و البته بازیکنان هم سعی کردند خواسته های مربیان را به بهترین شکل در زمین پیاده نمایند. اگر نتایج نیم فصل اول را در نظر بگیریم، قرار دریافت در صندلی هشتم بد نیست، ولی اگر از ابتدا برنامه ریزی خوبی داشتیم قطعاً نتایج بهتری کسب نموده و در رتبه های بالای جدول قرار می گرفتیم.

وی درباره ملاقات تیمش برابر شهر خودرو در هفته سی ام مسابقات لیگ برتر تأکید کرد: ما در بازی هایی که بعد از تعطیلی مسابقات برگزار گردید چهار برد و پنج تساوی به دست آوردیم و دوست داریم آخرین بازی مان را هم با برد پشت سر بگذاریم. امیدوارم در مشهد نتیجه خوبی بگیریم و فصل را به خوبی به سرانجام برسانیم.

میری در خصوص وضعیتش برای فصل آینده و اینکه گفته می گردد با چند پیشنهاد جالب توجه روبرو شده است، گفت: هنوز یک بازی باقی مانده است و فعلاً به چیز دیگری فکر نمی کنم. من قبل از آمدن به نساجی، در سال های گذشته تصمیمات اشتباهی در خصوص انتخاب تیمم گرفتم و دوست ندارم دیگر این اتفاق برایم رخ دهد. مطمئناً بعد از بازی های بهترین تصمیم را خواهم گرفت، تصمیمی که از هر نظر به سودم باشد.

هافبک تیم فوتبال نساجی که با درخشش در بازی های اخیر چهره شد، در این مورد توضیح داد: من در نیم فصل اول هم عملکرد خوبی داشتم، ولی بیشتر باید وظایف دفاعی را انجام می دادم. با این حال دو گلی که از راه دور زدم باعث شد تا بیشتر به چشم بیایم. در فوتبال ایران هم بازیکنی که گل می زند به چشم می آید و با این دو گل کار من بیشتر دیده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میری: در فوتبال ایران بازیکنی که گل می زند به چشم می آید، دوست ندارم مانند گذشته تصمیم اشتباه بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میری: در فوتبال ایران بازیکنی که گل می زند به چشم می آید، دوست ندارم مانند گذشته تصمیم اشتباه بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید