قانون سوم رابطه پیروز - از مردان شکارچی پرهیز کنید

به گزارش وبلاگ کرمی، قانون سوم از مجموعه قوانین روابط پیروز، به زنان توصیه می نماید که از مردانی که قوانین واقعی برای داشتن رابطه پیروز را نمی پسندند پرهیز نمایند.

قانون سوم رابطه پیروز - از مردان شکارچی پرهیز کنید

یکی از عظیمترین مشکلاتی که بیشتر زنان در آغاز رابطه با مردها دارند، این است که بتوانند قبل از آشنایی جدی با مردی بفهمند آیا او کسی است که به دردشان می خورد یا نه. پیروی از قوانین واقعی برای رابطه پیروز به طور خود به خود شما را از مردان نامناسب دور می کند. در این مقاله به سومین قانون از قوانین روابط پیروز که به همین موضوع یعنی پرهیز از مردان پیرو قوانین قدیمی و مخرب در رابطه اشاره دارد، می پردازیم.

برای آشنایی با سایر قوانین واقعی و قوانین قدیمی روابط به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین واقعی برای داشتن روابط پیروز

از مردانی که قوانین واقعی را نمی پسندند پرهیز کنید

عظیمترین فایده استفاده از قوانین واقعی رابطه پیروز، آن است که هر بار از آنها استفاده می کنید مردان مشکل ساز و نامناسب به شیوه اتوماتیک از زندگیتان حذف می شوند یا اینکه خودشان با پای خودشان بیرون می فرایند. چرا؟ چون قوانین واقعی مردان نامناسب را ناراحت می کند و دست آنها را رو می کند. مردانی که عادت های ارتباطی و عشقی ضعیف و ناسالمی دارند از قوانین قدیمی خوششان می آید و اعتراض خواهند کرد.

البته مردانی نیز وجود دارند که به درد همان قوانین قدیمی می خورند. این مردها حتی زن هایی را که خوب هم نمی شناسند، عزیزم، عروسکم، خوشگلم و... صدا می زنند. این مردها ممکن است به گونه ای رفتار نمایند که گویی شما پرنسس زیبای زندگی آنها هستید اما یک لحظه هم شک نمی نمایند که فرمانروا یا پادشاه عظیم خودشان هستند. این مردها عاشق آن هستند که شما را تعقیب نمایند. چنین تعقیب و گریزهایی به آنان احساس پیروزیت توانمندی و مردانگی می دهد. این مردها از زنهایی خوششان می آید که بر طبق قوانین قدیمی روابط زن و مرد، زنانی فریبکار، پرناز، عشوه گر و آب زیرکاه باشند و عشق خود را از مردها دریغ نمایند. آنها به دنبال زن واقعی نیستند. آنچه می خواهند یک مایملک، جایزه و نشانه افتخار و پیروزی است.

ویژگی های مردهای هوادار قوانین قدیمی

 • دوست دارند احساس نمایند کنترل همه کارها در دست آنهاست.
 • فکر می نمایند جنس مذکر، جنسی برتر و قویتر است.
 • عقیده دارند که نقش زن ها در زندگی بسیار محدود است.
 • با صمیمیت واقعی و حقیقی مشکل دارند.
 • از زنهای مقتدر، قوی و با اعتماد به نفس خوششان نمی آید.
 • فکر می نمایند همیشه نظر آنها مهمتر است.
 • معتاد تعقیب و گریزند و بسیار محتمل است به مجرد خسته شدن، خیانت نمایند و بازی را با شخص دیگری آغاز نمایند.
 • معیار قضاوتشان قیافه و هیکلتان است. ارزش شما را با اندام و وزنتان می سنجند.
 • می خواهند باهوش تر از شما جلوه نمایند.
 • دوست ندارند کسی آنها را مورد سوال قرار دهد یا به مبارزه بطلبد.
 • علاقه ای به تغییر و رشد شخصی و بهبود روش های ارتباطی خود با شما ندارند.
 • دوست ندارند رابطه شان با شما عمیق تر گردد حتی اگر با آنها ازدواج هم نموده باشید.
 • چنانچه در یک یا چند توانایی از آنها پیشی بگیرید (فکری، عقلانی، مالی و...) احساس خطر می نمایند.

باید به حال این گونه مردهای بعد آموزش دیده که صدمه های عاطفی به جا مانده از دوران کودکی خود را همچنان به دوش می کشند، تاسف خورد اما هرگز به این معنا نیست که با آنها رابطه برقرار کنید. سعی نکنید آنها را بازآموزی و بازپروری کنید. چنانچه با یکی از این مردها برخورد کردید فقط او را شناسایی کنید و از سر راه کنار بروید.

نتیجه به کار بردن قوانین واقعی رابطه پیروز

از همین امروز قوانین قدیمی که از گذشتگان به شما رسیده است را نادیده گرفته و قوانین واقعی رابطه پیروز را در زندگیتان به کار گیرید. خواهید دید که چگونه مردهایی که به درد شما نمی خورند دور و برتان را خالی می نمایند و در جهت مخالف پا به فرار می گذارند. برای مثال تصور کنید در یک مهمانی هستید و مردی را به شما معرفی می نمایند که برایتان بسیار جذاب است. قوانین قدیمی می گویند که حتی به اون نگاه هم نکنید و رویتان را برگردانید. با او حرف نزنید تا به بال بال زدن بیفتد و تلاشش را بیشتر کند و شما هیچ علاقه ای از خود نشان ندهید. درست در همین موقع از روش های قدیمی دست بردارید و قوانین واقعی رابطه پیروز را به کار ببندید:

 • با صحبت درباره خود و علاقه های طنز هویت واقعی تان را برای او فاش سازید.
 • با او بازی نکنید. اگر برای دو روز بعد پیشنهاد خواستگاری و دیدار و آشنایی بیشتر را داد و شما نیز آزاد بودید و کاری نداشتید وانمود نکنید که وقت ندارید و به او نه نگویید.
 • چنانچه از او خوشتان آمده است این حقیقت را پنهان نکنید. اگر گفت از همنشینی با شما لذت برده است مرموز رفتار نکنید و به هنگام پاسخ دادن صدا و لحن خود را پایین نیاورید. چنانچه شما نیز از مصاحبت با او لذت برده اید بی گمان به او بگویید و پنهان کاری نکنید.

حال چنانچه او به ظاهر نسبت به شما سرد شد یا ناگهان همنشینی با شما را رها کرد و رفت و دیگر هم پیدایش نشد یا همان طور که گفته بود به شما زنگ نزد، آیا به این معناست که قوانین واقعی برای رابطه پیروز شکست خورده اند؟ البته که نه! درست برعکس، این رفتار یعنی که بسیار پیروز عمل نموده اید. زیرا با استفاده از قوانین واقعی پیروز شده اید مرد نامناسبی را که ناراحتی ها، رنجش ها و دل شکستگی های احتمالی زیادی را می توانست برایتان رقم بزند از زندگی خود حذف کنید. هر چه زودتر مردان هوادار قوانین قدیمی را شناسایی نمایید و برای حذف آنها اقدام کنید با این کار به مرد مناسب و همسر دلخواه زندگی خود نزدیکتر می شوید و زود تر خواهید توانست رابطه ای را که همیشه رویای آن را در سر می پروراندید با او پایه ریزی کنید.

منبع: قوانین روابط پیروز

منبع: setare.com

به "قانون سوم رابطه پیروز - از مردان شکارچی پرهیز کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون سوم رابطه پیروز - از مردان شکارچی پرهیز کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید