خبرنگاران بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث طرد اتباع می گردد

به گزارش وبلاگ کرمی، تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان پیشوا با تاکید بر لزوم مشارکت اتباع برای مهار بیماری کرونا، گفت: اتباع در صورت بی توجهی به طرح فاصله گذاری، طرد و اخراج می شوند.

خبرنگاران بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث طرد اتباع می گردد

حسین عباسی روز چهارشنبه در جلسه آنالیز شرایط سلامتی اتباع در طرح غربالگری کرونا که در محل فرمانداری پیشوا برگزار گشت اظهار کرد: مجوز اقامت اتباع خارجی درصورت بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی و تکرار تخلفات، باطل و باعث طرد و اخراجشان خواهد شد.

وی افزود: هشدارها، توصیه ها و محدودیت های اعلام شده با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا فقط مربوط به شهروندان ایرانی نیست و شامل اتباع افغانستانی نیز می گردد و با توجه به رشد فزاینده بیماری، این افراد باید دستورالعمل های بهداشتی را به طور جدی رعایت نمایند.

فرماندار پیشوا توضیح داد: با هرگونه استنکاف از مقررات وضع شده در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی که سلامت شهروندان را به خطر اندازد، به شدت برخورد می گردد.

عباسی تأکید کرد: نیروی انتظامی با تمام قوا، وظیفه قانونی خود در اجرای صحیح این طرح انجام می دهد و هیچ مماشاتی با اخلال گران سلامت جامعه نخواهند داشت.

وی افزود: مجوز اقامت اتباع درصورت عدم تمکین از دستورات مرتبط با طرح فاصله گذاری اجتماعی و تکرار تخلفات، باطل و متخلفان از کشور طرد و اخراج خواهند شد.

شهرستان پیشوا با بیش از 80 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

بعضی از آمار غیر رسمی، تعداد اتباع ساکن در پیشوا بیش از 40 هزار نفر است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث طرد اتباع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث طرد اتباع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید