به مناسبت 10 ساله شدن اینستاگرام آیکون های قدیمی این اپلیکیشن بازگشتند

به گزارش وبلاگ کرمی، 10 سال قبل در چنین روزی اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرد. 6 اکتبر 2010، فقط چند ماه بعد از معرفی آیفون 4، این اپلیکیشن روانه اپ استور شد و خیلی زود توانست توجه میلیون ها کاربر را جلب کند. به همین مناسبت، اینستاگرام یک ایستر اگ (Easter Egg) یا قابلیتی مخفی در اپلیکیشن خود تعبیه کرده که به کاربران اجازه می دهد آیکون اینستاگرام در هوم اسکرین گوشی خود را تغییر دهند.

به مناسبت 10 ساله شدن اینستاگرام آیکون های قدیمی این اپلیکیشن بازگشتند

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

از جمله آیکون های مشهور اینستاگرام می توانیم به طرح مبتنی بر ظاهر دوربین پولاروید اشاره کنیم که بیش از 5 سال استفاده می شد. همچنین غیر از این آیکون، چند طرح دیگر هم وجود دارد که از بین آن ها می توانید دست به انتخاب بزنید. همچنین در نسخه جدید اینستاگرام قابلیت های جدیدی اضافه شده که از میان آن ها می توانیم به نقشه خصوصی و آرشیو استوری های منتشر شده طی 3 سال گذشته اشاره کنیم.

برای دسترسی به این آیکون ها، باید به بخش تنظیمات اینستاگرام سر بزنید و سوایپ طولانی به سمت پایین انجام دهید تا برخی ایموجی ها پدیدار شوند. با مشاهده این ایموجی ها، اگر به سوایپ کردن ادامه دهید آیکون ها پدیدار می شوند و پیامی از طرف اینستاگرام به نمایش درمی آید. در ادامه می توانید ویدیوی مربوط به این قابلیت مخفی را مشاهده کنید.

به نظر می رسد این مشخصه در حال ارائه برای کاربران است و طبق گزارش های منتشر شده، بسیاری از کاربران در حال حاضر نمی توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند. البته گویا تنها در ماه جاری میلادی یعنی اکتبر می توان از این آیکون ها استفاده کرد زیرا در پیام اینستاگرام آمده: در این ماه از شما دعوت می کنیم آیکون اپلیکیشن خود را به شکل دلخواهتان تغییر دهید.

  • چگونه هشتگ ها را از پست و استوری های اینستاگرام پنهان کنیم؟

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "به مناسبت 10 ساله شدن اینستاگرام آیکون های قدیمی این اپلیکیشن بازگشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به مناسبت 10 ساله شدن اینستاگرام آیکون های قدیمی این اپلیکیشن بازگشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید