باآنالیزورها بازیکنان لیگ را رصد می کنیم، لیگ پرفشاری در پیش داریم

به گزارش وبلاگ کرمی، هفته سوم مسابقات لیگ برتر والیبال روز یکشنبه با برگزاری 7 ملاقات پیگیری خواهد شد. تیم هراز آمل پس از کسب پیروزی مقابل تیم های پاس گرگان و هورسان رامسر، فردا مقابل تیم شهداب یزد صف آرایی خواهد نمود.

باآنالیزورها بازیکنان لیگ را رصد می کنیم، لیگ پرفشاری در پیش داریم

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز آمل در مصاحبه با وبلاگ کرمی، درباره دو بازی هفته اول و دوم تیمش گفت: معمولا آغاز مسابقات در هر تورنمنتی سخت است چرا که تیم ها پس از دوری از مسابقات وارد لیگ می شوند و تا رسیدن به شرایط ایده آل زمان خواهد برد و همین کار را سخت می نماید.

وی تاکید نمود: در ابتدای رقابت ها اطلاعات از تیم ها کافی نیست و در جریان بازی تیم را بررسی و مسابقه را کنترل می کنیم. بازی سختی مقابل پاس گرگان داشتیم. پس از پیروزی در دو ست ابتدایی، پاس کوشش خود را کرد و در نهایت در بازیِ 5 سته پیروز شدیم.

سرمربی هراز ادامه داد: در ملاقات مقابل هورسان نیز با توجه به اینکه دو تیم در بازی نخست خود بازی با پنج ست را پشت سرگذاشته بودند با فشار زیادی وارد مسابقه شده بودیم. پیش بینی بازی سختی برابر هورسان داشتیم اما بازیکنانم عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند و این بازی را 3 بر صفر پیروز شدیم.

عطایی درباره بازی روز یکشنبه مقابل شهداب یزد نیز گفت: قطعا تمام بازی های لیگ سخت است. لیگ پرفشاری در پیش داریم. تیم ها به هم نزدیک هستند. حدود 6 تیم شانس زیادی برای پیروزی دارند اما هیچ تیمی را نمی توان دست کم گرفت. هر تیمی لغزش کند شکست می خورد. با این آگاهی وارد زمین می شویم. تیم شهداب نیز از تیم های خوب لیگ است که سرمایه گذاری مناسبی انجام داده است. سعی خواهیم کرد بازی قابل قبولی ارائه دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره نحوه نظارت مسابقات لیگ و دعوت بازیکنان به تیم ملی گفت: عصرِ ارتباطات است. با تمام مربیان در مسابقات، باشگاه ها و ملی همکاری خواهیم کرد. از گروه بررسی والیبال کشور نیز استفاده خواهیم کرد و اطلاعات دقیقی از بررسیورهای ایران به دست خواهیم آورد. بعلاوه در زمان مناسب از همکاران و مربیان در تیم ها گزارش خواهم گرفت تا به جمع بندی مناسبی برسیم. کار سختی در پیش نداریم. بسیاری از مربیان در جهان در رده باشگاهی و ملی همکاری می نمایند. ما نیز کوشش خود را خواهیم کرد تا بازیکنان خوب به تیم ملی دعوت و در مسابقات آینده استفاده شوند. امیدوارم لیگ خوبی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باآنالیزورها بازیکنان لیگ را رصد می کنیم، لیگ پرفشاری در پیش داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باآنالیزورها بازیکنان لیگ را رصد می کنیم، لیگ پرفشاری در پیش داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید