کلوپ: منچسترسیتی هیچ کار اشتباهی انجام نداده است، در نیمه دوم بهتر شدیم

به گزارش وبلاگ کرمی، یورگن کلوپ از هفدهمین پیروزی متوالی تیمش در رقابت های لیگ برتر انگلیس ابراز رضایت کرد.

کلوپ: منچسترسیتی هیچ کار اشتباهی انجام نداده است، در نیمه دوم بهتر شدیم

به گزارش وبلاگ کرمی، یورگن کلوپ پس از رجحان سخت یک - صفر تیمش در خانه نوریچ در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس از اینکه شاگردانش در شرایط سخت هفدهمین برد متوالی خودش در این چارچوب را به دست آورد، ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: وقتی نیمکت باکیفیتی داشته باشید، می توانید در سخت ترین شرایط هم پیروز شوید. سادیو مانه می توانست از ابتدا بازی کند اما می خواستم برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا به او استراحت دهم. سادیو آماده به نظر می رسد. راحت است در خصوص باد صحبت کنیم اما بچه ها باید در زمین با این موضوع می آمدند. پاس های بلند زیادی ارسال کردیم و سیستم ما آماده چنین چیزی نبود. روی توپ های پیروز نبودیم. شاید احساس نمی کردیم می توان توپ ها را به فضاهای خالی برد. باید به شرایط زمین عادت کنید و پس از 45 دقیقه، شرایط خوب شد. بین 2 نیمه کمی اطلاعات به بازیکنان دادیم و در نیمه دوم بسیار بهتر بودیم.

یورگن کلوپ همچنین در خصوص محرومیت منچسترسیتی از رقابت های اروپایی اضافه نمود: وقتی این خبر را شنیدم، شوکه شدم. من اطلاعاتی در خصوص این چیزها ندارم. منچسترسیتی از زمانی که من به انگلیس آمده ام، فوتبالی شورانگیز ارائه می نماید. همواره کار آنها و پپ گواردیولا را تحسین می کنم. می توانم تصور کنم برای آنها این خبر چقدر سخت است. حالا باید با این موضوع کنار بیایند. نمی دانم چه کاری انجام داده اندکه محروم شده اند. به طور واضح سیتی درخواست تجدید نظر خواهد داد و اطلاعات بیشتری در این مورد به دست خواهیم آورد. احساس گواردیولا و بازیکنان سیتی را درک می کنم. آنها قطعا هیچ کار اشتباهی انجام نداده اند. فوتبالی هیجان انگیز ارائه می نمایند و باعث پیشرفت هر لیگی می شوند اما در نهایت شما مجبورید به قانون احترام بگذارید. خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: منچسترسیتی هیچ کار اشتباهی انجام نداده است، در نیمه دوم بهتر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: منچسترسیتی هیچ کار اشتباهی انجام نداده است، در نیمه دوم بهتر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید