واکنش روسیه به گزارش ضدایرانی آژانس

به گزارش وبلاگ کرمی، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین تاکید نمود که هیچ دلیلی درباره عظیم نمایی مسائل اخیر میان ایران و آژانس نیست.

واکنش روسیه به گزارش ضدایرانی آژانس

به گزارش وبلاگ کرمی، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در حساب توئیتری خود در ارتباط با گزارش ضدایرانی اخیر آژانس گفت: از اینکه هنوز تهران و دبیرخانه آژانس مسئله دسترسی به دو مکان در ایران را که مورد توجه آژانس واقع شده است حل ننموده اند، متاسف و نگران هستیم. اما هیچ دلیلی برای عظیم کردن این مسئله وجود ندارد.

اولیانوف در توئیت دیگری نیز گفت: مایلیم یک بار دیگر تاکید کنیم که احتیاج است ایران و دبیرخانه آژانس مسائل فعلی را فوری حل نمایند.

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تازگی با انتشار گزارشی مغرضانه اتهاماتی را علیه ایران در نشست اخیر شورای حکام مطرح نمود و پس از این گزارش سه کشور اروپایی عضو برجام نیز با صدور بیانیه ای از گزارش مدیرکل آژانس حمایت کردند.

ایران با این حال با رد اتهامات مطرح شده از سوی مدیرکل آژانس، بر همکاری کامل خود بر اساس پادمان ها تاکید نموده و خواهان حفظ بی طرفی آژانس درباره پرونده هسته ای شده است.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "واکنش روسیه به گزارش ضدایرانی آژانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش روسیه به گزارش ضدایرانی آژانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید