احتیاج به کشیدن دیاگرام دارید، اما نمی دانید از چه برنامه ای می گردد استفاده کرد؟ از Lucidchart بهره ببرید

به گزارش وبلاگ کرمی، فرقی نمی کند که رشته تحصیلی یا کار شما چه باشد. به هر حال همواره محتمل است که احتیاج به کشیدن و ترسیدن دیاگرام هایی داشته باشیم. دیاگرام هایی که در آن مثلا مراحل انجام کاری را شرح داده باشیم، یا یک مفهوم تنی مفصل را به صورت ساده تری تقسیم بندی نموده باشیم.

احتیاج به کشیدن دیاگرام دارید، اما نمی دانید از چه برنامه ای می گردد استفاده کرد؟ از Lucidchart بهره ببرید

خیلی وقت ها لازم می گردد که در فرصت خیلی کم، یکی از این دیاگرام ها را به صورت تمیز و دقیقی بکشید و تحویل بدهید، اما روی هر سیستمی برنامه های مناسب پیدا نمی گردد و تازه ما وارد نیستیم از هر برنامه ای برای این کار بهره ببرید.

بی جهت نگران کشیدن دیاگرام نباشید، شما می توانید بدون داشتن تجربه استفاده از برنامه های حرفه ای با استفاده از سایت Lucidchart دیاگرام خود را بکشید.

انواع اشکال مورد احتیاج در این سایت وجود دارند، مثلت ، بیضی، چند ضلعی های مختلف و اشکال متنوع که می توانید آنها را به رنگ های مختلف درآورید، متن رویشان درج کنید، با خط و فلش به هم مربوط کنید و پیش بروید.

البته نسخه رایگان این برنامه فقط اجازه درست کردن 3 سند را به شما می دهد که همین برای خیلی ها در مواقع اورژانس کافی است.

منبع: یک پزشک

به "احتیاج به کشیدن دیاگرام دارید، اما نمی دانید از چه برنامه ای می گردد استفاده کرد؟ از Lucidchart بهره ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتیاج به کشیدن دیاگرام دارید، اما نمی دانید از چه برنامه ای می گردد استفاده کرد؟ از Lucidchart بهره ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید