درخواست معلمان غیردولتی استان مرکزی برای ملاقات با نمایندگان مجلس ، برطرف تبعیض بین استخدامی و غیراستخدامی به سرانجام رسد

به گزارش وبلاگ کرمی، جمعی از معلمان مدارس غیرانتفاعی استان مرکزی به وسیله قرارگاه دانشجویی دولت جوان حزب اللهی از نمایندگان مجلس خواستند برای برطرف تبعیض بین معلمان استخدامی و غیراستخدامی پیگیری نمایند.

درخواست معلمان غیردولتی استان مرکزی برای ملاقات با نمایندگان مجلس ، برطرف تبعیض بین استخدامی و غیراستخدامی به سرانجام رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ کرمی، دبیر قرارگاه دانشجویی دولت جوان حزب اللهی در استان مرکزی در نامه ای به نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، مطالبات معلمان مدارس غیرانتفاعی را مطرح نمود.

در این نامه آمده است:

مدتی است قرارگاه مطالبه گری دولت جوان حزب اللهی با هدف ورود به مسائل و مطالبات مردمی و تسهیل در حل یا بهبود آن ها تشکیل شده است؛ لذا به پیوست مطالبه جمعی از معلمان مدارس غیردولتی جهت آنالیز و پیگیری حضورتان ارسال می گردد.

در متن نامه پیوست بیان شده است:

طبق اظهارات مسئولان وزارت آموزش و پرورش با کمبود شدید نیرو روبرو است که در سال های اتی با بازنشستگی خیل عظیمی از معلمان، این کمبود، رشد فزاینده ای خواهد داشت و بهترین گزینه برای جبران این کمبود، به کارگیری معلمان و مربیان جوان، خلاق و با انگیزه مدارس غیردولتی است که نزدیک به چند ده هزار معلم زبده و کارآزموده را شامل می گردد که دارای حکم گزینش و صلاحیت لازم، تحصیلات عالیه، رشته های مرتبط با آموزش و پرورش، چندین سال تجربه کار مفید و آشنا با دوره های آموزشی که به مراتب همه دوره ها را همگام با نیرو های فرهنگی گذرانده اند، هستند و نیازمند صرف وقت و هزینه هنگفت دولت جهت برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت و یک ساله و آزمون نیستند.

معلمان، معاونان و مربیان غیردولتی، بعد از این همه سال کار در امر تعلیم و تربیت کشور، آن هم با دریافتی ناچیز، نداشتن بیمه کام، نبود هیچ حقوق و بیمه ای در تابستان، نداشتن عیدی مصوب، نداشتن حق استفاده از امکانات، تسهیلات و مزایای اقتصادی و رفاعی فرهنگیان، چون مرخصی زایمان، استفاده از خانه های معلم و ... قرارداد کاری 9 ماهه و از همه مهم تر نبود امنیت شغلی و نبود پشتیبانی و رسیدگی مسئولین، حق خود می داند که دیگر به این ظلم سرانجام داده گردد و برای برقراری عدالت استخدامی و برطرف تبعیض بین معلمان غیردولتی با سایر معلمان، با استخدام رسمی، چه بسا با اولویت سن، مقطع تحصیلی، رشته مرتبط و سابقه کاری، آنان را به صندلی واقعی خود برسانند.

از شما نماینده متعهد مجلس شورای اسلامی درخواست می گردد، از استخدام معلمان مدارس غیردولتی حمایت نموده و خواهشمند است فرصتی برای ملاقات با نمایندگان معلمان غیردولتی مشخص کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست معلمان غیردولتی استان مرکزی برای ملاقات با نمایندگان مجلس ، برطرف تبعیض بین استخدامی و غیراستخدامی به سرانجام رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست معلمان غیردولتی استان مرکزی برای ملاقات با نمایندگان مجلس ، برطرف تبعیض بین استخدامی و غیراستخدامی به سرانجام رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید