تمدید ممنوعیت ورود به بوستان ها و پارک های اصفهان تا 20 فروردین

به گزارش وبلاگ کرمی، خبرنگاران/اصفهان معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: طبق مصوبات ستاد کرونا استان اصفهان ممنوعیت تردد شهروندان در پارک ها و بوستان های شهری تا 20 فروردین ماه تمدید شده است.

تمدید ممنوعیت ورود به بوستان ها و پارک های اصفهان تا 20 فروردین

حسین امیری اظهار کرد: این تصمیم برای سلامت شهروندان اتخاذ شده و در همین رابطه بنرهای اطلاع رسانی در ورودی پارک ها و بوستان ها نصب می گردد.

وی با بیان اینکه نیروهای کنترل نظارت و پارکبان ها با همکاری نیروی انتظامی از ورود شهروندان به بوستان ها جلوگیری می نمایند، توضیح داد: نورپردازی تمام المان های شهر خاموش شده و نیروهای کنترل و نظارت شهرداری اصفهان با هماهنگی نیروی انتظامی در بوستان ها و پارک های شهر برای هدایت و هدایت شهروندان و توصیه به ماندن در خانه مستقر شده اند.

امیری ادامه داد: پارک خودروها سرتاسر جهت حاشیه زاینده رود ممنوع است و پارکینگ تمام پارک ها نیز در کل مناطق 15 گانه شهر مسدود شده و از ورود خودرو ممانعت به عمل می آید.

به گزارش وبلاگ کرمی و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، وی دامه داد: 45 اکیپ پیشگیری از تخلفات، مانع از حضور شهروندان در بوستان ها و پارک ها می گردد و در این ایام هم با کلید به دستان، برخورد نموده اند. این اکیپ ها در روزهای 12 و 13 فروردین، به طور ویژه فعالیت داشتند. این گشت ها در حاشیه رودخانه زاینده رود و دیگر مناطقی که احتمال حضور مردم و تردد خودروها وجود دارد مشغول گشت زنی هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: حاشیه رودخانه با نوارهای خطر امکان حضور و تردد شهروندان را کاهش داده و مأموران در حال تذکر به افراد و خودروها هستند.

وی با بیان اینکه خودروهایی که در اطراف پارک ها و رودخانه تردد داشته باشند برای بار اول تذکر دریافت خواهند کرد، گفت: در صورت تکرار با همکاری نیروی انتظامی این خودروها اعمال قانون می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمدید ممنوعیت ورود به بوستان ها و پارک های اصفهان تا 20 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید ممنوعیت ورود به بوستان ها و پارک های اصفهان تا 20 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید