تأیید ابتلای دو فرد دیگر به کرونا در لیگ برتر انگلیس، آمار مبتلایان پس از شروع تمرینات به 8 نفر رسید

به گزارش وبلاگ کرمی، در تازه ترین دور از انجام تست های کرونا از پرسنل شاغل در لیگ برتر انگلیس معین شد دو فرد دیگر نیز به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

تأیید ابتلای دو فرد دیگر به کرونا در لیگ برتر انگلیس، آمار مبتلایان پس از شروع تمرینات به 8 نفر رسید

به گزارش وبلاگ کرمی، با تأیید ابتلای دو فرد دیگر در لیگ برتر انگلیس که حداقل یکی از آنها یک فوتبالیست بوده، شمار افرادی که طی یک هفته اخیر نتیجه تست کرونای آنها مثبت بوده، به هشت نفر رسید و آنها هم باید به قرنطینه بروند.

مطابق پروتکل پزشکی تعریف شده برای از سرگیری تمرینات تیم های لیگ برتر انگلیس، از یکشنبه هفته گذشته، دریافت تست کرونا از تمام افراد شاغل در فوتبال این کشور به صورت منظم شروع شد و در همان روز نخست شش مورد مبتلا به این ویروس در سه باشگاه گزارش شد که نیمی از آنها در باشگاه واتفورد (یک بازیکن و دو تن از اعضای کادر فنی) بودند.

طبق پروتکل پزشکی مربوط به تمرینات گروهی لیگ برتر انگلیس، هر فردی که تست کرونایش مثبت گردد، باید حداقل 7 روز در قرنطینه انفرادی بماند و پس از آن به تدریج می تواند به تمرینات برگردد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر انگلیس، در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه هفته گذشته از 996 تن از بازیکنان و سایر اعضای باشگاه های لیگ برتر انگلیس تست کرونا گرفته شد که در میان آنها دو نفر تست شان مثبت بوده است. در دور قبلی نیز 748 تست گرفته شده بود.

در حال حاضر تمام 20 باشگاه لیگ برتر انگلیس تمرینات خود را از سر گرفته اند که بعضی از آنها به صورت انفرادی و بعضی دیگر به تدریج و در قالب گروه های کوچک و مجزا از دیکدیگر کارشان را دنبال می نمایند. از 12 ژوئن (23 خرداد) به عنوان زمان احتمالی از سرگیری مسابقات لیگ برتر انگلیس یاد می گردد هرچند ریچادر مسترز، رئیس سازمان لیگ برتر انگلیس اخیراً بیان کرد اگر معین گردد که شرایط برای ادامه مسابقات مهیا و امن نیست، مختومه بیان کردن فصل همچنان یک گزینه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تأیید ابتلای دو فرد دیگر به کرونا در لیگ برتر انگلیس، آمار مبتلایان پس از شروع تمرینات به 8 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأیید ابتلای دو فرد دیگر به کرونا در لیگ برتر انگلیس، آمار مبتلایان پس از شروع تمرینات به 8 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید